Polgármesteri köszöntő

Nyomtatóbarát változatNyomtatóbarát változat

Kedves Lajosmizseiek!
Kedves Érdeklődők!

Köszöntöm Önöket "Isztambul és London között félúton: Lajosmizsén"!
Örülök, hogy megtisztelték látogatásukkal honlapunkat és így városunkat is.

Érdemes néhány percet eltölteni itt, hiszen széleskörű, folyamatosan megújuló információval szeretnénk szolgálni nemcsak Lajosmizse lakosainak, de valamennyi érdeklődőnek egyaránt.

Sokan keresik fel településünket és ha Ön eddig még nem járt volna nálunk, talán hamarosan személyesen is üdvözölhetjük, hiszen számos érdekes látnivalóval, rendezvénnyel csalogatjuk a vidéki élet iránt érdeklődőket. Büszkék vagyunk városunkra, őseink és a ma élő emberek keze által létrehozott értékeinkre, a ma is jól működő, számos esetben európai színvonalú vállalkozásainkra.

A város vezetése és lakossága szeretettel vár mindenkit, aki kíváncsi hagyományainkra, kultúránkra vagy gazdasági eredményeinkre, lehetőségeinkre. Remélem ez az oldal mindenki számára sok hasznos információval fog szolgálni.

Üdvözlettel:
Basky András
polgármester